منتخب:چه وقت امام زمان پاسخ نجوایت را می‌دهد؟

از ولایت حضرت علی و حضرت زهرا
نسخهٔ تاریخ ‏۱ ژوئن ۲۰۲۱، ساعت ۰۰:۲۰ توسط Admin (بحث | مشارکت‌ها) (جایگزینی متن - '۳' به '3')
(تفاوت) → نسخهٔ قدیمی‌تر | نمایش نسخهٔ فعلی (تفاوت) | نسخهٔ جدیدتر ← (تفاوت)
پرش به:ناوبری، جستجو

چه وقت امام زمان (عج الله فرجه) پاسخ نجوایت را می‌دهد؟

  1. سخی باشی
  2. از اهل دنیا بگذری و کنار بروی. چون ما صاحب داریم، صاحب ما خداست، صاحب ما امیرالمؤمنین (علیه السلام) ، حضرت زهرا (علیها السلام) و امام زمان (عج الله فرجه) است. به امام زمان (عج الله فرجه) و جدش امام حسین (علیه السلام) قسم، آنقدر امام زمان (عج الله فرجه) دوست دارد که با او نجوا کنیم، ولی ما اهل نجوا نیستیم و ارتباط نداریم.

همیشه باید توی فکر باشی وقتی از کارت دست کشیدی، بروی با امام زمان (عج الله فرجه) نجوا کنی، امام زمان (عج الله فرجه) را به اندازه یک سلطان با وفا، با وجدان، باعاطفه، قبول داشته باشیم!

سلطانی بود که گذرش به بیابانی خورد. هوا گرد و غبار شد. به چادری پناه آورد. صاحب چادر تنها بزش را برایش کشت و کباب کرد، چون دید: این انسان با شخصیتی است. خیلی به او توجه کرد تا اینکه صبح شد. وقتی سلطان خواست برود، به آن مرد گفت: آیا باز هم گوسفند داری؟ گفت: نه! چون دیدم شما مهمان عزیزی هستید، آن را برای شما کشتم. سلطان نامه‌ای به او داد و گفت: اگر یک وقت کاری داشتی، عبورت به شهر افتاد، من آنجا هستم. بعد از چند وقت سیلی آمد و زندگی این مرد را برد. به زنش گفت: برویم شهر پیش آن شخص بزرگواری که مهمان ما بود، شاید یک جایی به ما بدهد. آن دو به شهر رفتند. نامه را که نشان دادند، دیدند نامه سلطان است. آنها را به کاخ سلطنتی بردند. فوراً لباس‌هایشان را عوض کردند و خیلی آنها را احترام کردند. حتی زنش را در حرم‌سرای خودش راه داد. سلطان رو به وزرایش کرد و داستان آن شب را تعریف کرد و گفت: وزرا! من به این مرد چه بدهم؟ هر کس چیزی گفت. یکی گفت: یک چادر به او بده. یکی گفت: در مقابل یک گوسفند، صد گوسفند به او بده. سلطان رو به آنها کرد و گفت: این مرد هستی‌اش را به من داده، من هم هستی‌ام را به او می‌دهم! تاجش را برداشت و بر روی سر آن مرد گذاشت. به او گفت: تو سلطان هستی! آن مرد گفت: من سلطانم؟ سلطان گفت: آری. آن مرد گفت: ای سلطان عزیز! من لیاقت این کار را ندارم! دوباره تاج را از سرش برداشت و روی سر سلطان گذاشت.

شما هم، اگر هستی‌ات را به امام زمان (عج الله فرجه) بدهی، امام زمان (عج الله فرجه) هم، هستی‌اش را به شما می‌دهد. ما هم باید در مقابل امام زمان (عج الله فرجه) بگوییم: آقا جان! ما لیاقت نداریم؛ به ما لیاقت بده! ما لیاقت کار ولایت را نداریم؛ شما به ما ولایت بده! ولایت ما را کامل کن!

از کجا ولایتمان کامل می‌شود؟ از آنجا که پناه به امام زمان (عج الله فرجه) ببریم.

مرجع: کتاب نجوا

تاریخ درج: [ 1398/08/17 ]

یا علی

حاج حسین خوش لهجه نابغه ولایت؛ حاج حسین خوش لهجه